High Flyers

Nasz kurs skupia się na doskonaleniu umiejętności mówienia, pisania, słuchania i rozumienia tekstów. Poprzez różnorodne aktywności i ćwiczenia rozwijamy warsztat językowy w sposób interesujący i praktyczny.  

 

Nasza szkoła językowa jest miejscem, gdzie uczniowie otrzymują wsparcie doświadczonych nauczycieli, którzy angażują się w pomoc każdemu uczniowi. Stwarzamy atmosferę sprzyjającą aktywnej nauce, kreatywności i rozwijaniu umiejętności językowych. W ramach kursu High-Flyer młodzież jest objęta darmowymi programami Test Track oraz Help Track. Test track to regularne, dodatkowe spotkania podczas których młodzież przystępuje do próbnych egzaminów maturalnych, a Help track to możliwość darmowych konsultacji i pomocy w nadrobieniu zaległości. 

High-Flyer to dynamiczny dwuletni kurs języka angielskiego, przygotowany specjalnie dla młodzieży szkół średnich,która pragnie skutecznie rozwinąć swój potencjał językowy.

Naszym priorytetem jest osiągnięcie solidnego poziomu średnio-zaawansowanego i rozwinięcie kluczowych kompetencji językowych tak, aby zdanie matury podstawowej z świetnym wynikiem było tylko formalnością.

Na kurs zapraszamy zarówno uczniów z dwóch ostatnich klas szkoły średniej, którzy planują przystąpić jedynie do matury podstawowej, jak i uczniów z klas pierwszych i drugich, dla których jest to pierwszy krok na drodze do matury rozszerzonej.Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, który dopiero rozpoczyna na poważnie swoją przygodę z językiem angielskim, czy też masz już pewne doświadczenie, kurs High-Flyer zapewni ci motywujące i inspirujące środowisko do dalszego rozwoju.