Kim jesteśmy

Niektórzy twierdzą, że najlepsze rzeczy dzieją się przypadkiem. Podobnie było ze szkołą językową My School w Turku, której początki sięgają roku 2012, a nawet dużo wcześniej. Od zawsze moja żona widząc mój zapał do uczenia i przekazywania wiedzy namawiała mnie do założenia szkoły językowej. Chodziłem z tą myślą ponad siedem lat, podczas których skupiłem się na pracy naukowej, kształceniu studentów i zrobieniu doktoratu z językoznawstwa angielskiego na UAM-ie. W końcu, dzięki różnym zbiegom okoliczności, postanowiłem jej posłuchać i w 2012 roku powstała niewielka szkoła, w której uczyłem kilka zaawansowanych grup. Można powiedzieć, że to był pierwszy przypadkowy krok.

W kolejnym roku podczas przypadkowej rozmowy z osobami kierującymi Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym Cambrdige English PL 277, dowiedziałem się o możliwości nawiązania współpracy w obszarze przygotowań naszych kursantów do egzaminów Cambridge (m.in First – FCE, Advanced – CAE). Był to kolejny przypadek, który szczególnie mnie ucieszył ponieważ od ponad 15 lat przygotowuję młodzież właśnie do egzaminów Cambridge.
Nie mogę nie wspomnieć także o tym, że przez ostatnie lata całkiem przypadkiem poznałem fantastycznych ludzi z którymi nawiązałem współpracę i którzy pomagają mi rozwijać szkołę My School i wciąż podnosić standardy nauczania i obsługi klienta.

Założyciel

Jestem absolwentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza, gdzie uzyskałem doktorat z językoznawstwa angielskiego. Moja pasja do nauczania języka angielskiego sprawia, że cieszę się pracą jako lektor oraz opiekun metodyczny szkoły językowej My School.

Moje doświadczenie nauczycielskie zdobyłem zarówno w ramach pracy dydaktycznej i naukowej na uczelniach wyższych, jak i w szkołach języków obcych. Czerpię satysfakcję ze swojej pracy, ponieważ mam możliwość dzielić się swoją wiedzą i pasją z uczniami i swoją kadrą. Zawsze staram się, aby moje zajęcia były prowadzone na jak najwyższym poziomie, angażując uczniów i wspierając ich w osiąganiu postawionych celów językowych.

Moim celem jest zapewnienie przyjaznej i wspierającej atmosfery, w której uczniowie czują się swobodnie i są zmotywowani do nauki.

Zacznij już dziś