Dołącz do grona naszych lektorów

team, group, people-386673.jpg

JESTEM STUDENTEM, ALE CHCĘ JUŻ TERAZ ZACZĄĆ ZDOBYWAĆ DOŚWIADCZENIE I ZARABIAĆ WŁASNE PIENIĄDZE

Czy jesteś studentem, który pragnie zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i zarabiać własne pieniądze? Nasza szkoła językowa oferuje Ci możliwość rozwoju i zyskania praktycznych umiejętności jako lektor języka angielskiego. Dajemy Ci szansę na połączenie studiów z pracą, która pomoże Ci rozwinąć się jako profesjonalista i zbudować solidne fundamenty kariery edukacyjnej.

Dołącz do naszego zespołu lektorów języka angielskiego i odkryj satysfakcję z pracy, która pozwoli Ci rozwijać się zarówno zawodowo, jak i osobowo. Przyjazna atmosfera, wsparcie zespołu i atrakcyjne warunki finansowe czekają na Ciebie. Nie zwlekaj!

Dołącz do naszego zespołu jako lektor języka angielskiego i odkryj nowe możliwości zawodowe w przyjaznej atmosferze oraz w gronie osób, które docenią Twoje umiejętności. Jeśli choć jedno z poniższych stwierdzeń odzwierciedla Twoje aspiracje, to właśnie Ciebie szukamy! Pragniesz odmiany i nowych wyzwań? Jesteśmy szkołą językową, która oferuje inspirujące środowisko pracy, otwarty na pomysły i kreatywność. Znajdziesz u nas zespół, który doceni Twoje umiejętności i pozwoli Ci rozwijać się jako lektor języka angielskiego.

ZNAM DOBRZE JĘZYK ANGIELSKI I CHCIAŁBYM SPRÓBOWAĆ SWOICH SIŁ, JAKO LEKTOR

Twoja znajomość języka angielskiego jest Twoim atutem, który chcesz wykorzystać w praktyce? Dołączając do nas, otrzymasz szansę na sprawdzenie swoich umiejętności jako lektor języka angielskiego. Wspólnie stworzymy inspirującą atmosferę, w której będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności pedagogiczne i wpływać na edukację naszych uczniów.

MAM DOSYĆ UDZIELANIA KOREPETYCJI, ODWOŁYWANIA ZAJĘĆ I NIEREGULARNYCH PŁATNOŚCI

Czas zakończyć niepewność i chaos związany z udzielaniem korepetycji. W naszej szkole językowej zapewniamy stabilność i profesjonalne podejście do pracy. Nie musisz już martwić się o odwołane zajęcia czy nieregularne płatności. Dołącz do nas i ciesz się pewnością związaną z regularnym grafikiem pracy oraz stabilnością finansową.

PENSJA NAUCZYCIELA W SZKOLE PAŃSTWOWEJ JEST DLA MNIE ZA NISKA, CHCĘ SOBIE DO NIEJ DOROBIĆ.

Twoje aspiracje finansowe wykraczają poza standardową pensję nauczyciela w szkole państwowej? W naszej szkole językowej oferujemy atrakcyjne warunki zarobkowe, które umożliwią Ci osiągnięcie Twoich celów. Pracując u nas jako lektor języka angielskiego, będziesz miał możliwość zwiększenia swojego dochodu i czerpania satysfakcji z pracy, której wynagrodzenie odzwierciedla Twoje wysiłki.

Umów się na rozmowę

Jeśli jesteś zainteresowany/a podjęciem pracy w naszej renomowanej szkole językowej, aplikuj do naszego programu rekrutacyjnego, postępując zgodnie z poniższymi krokami:

Prześlij nam swoje CV na adres biuro@myschool.edu.pl

Napisz kilka słów o sobie, swoich planach, motywacji do podjęcia pracy oraz pasjach. Chcemy poznać Cię lepiej i dowiedzieć się, dlaczego jesteś zainteresowany/a pracą jako lektor języka angielskiego w naszej szkole. Opowiedz nam o swoich mocnych stronach i tym, jak zamierzasz przyczynić się do rozwoju naszych uczniów. Po przejrzeniu Twojej aplikacji zaprosimy Cię na krótkie interview. Podczas rozmowy będziemy chcieli porozmawiać z Tobą po angielsku, aby ocenić Twoje umiejętności językowe oraz zapoznać się z Twoją komunikatywnością i profesjonalnym podejściem.

Zwracamy się do osób, które są zainteresowane podjęciem pracy jako lektor języka angielskiego w naszej szkole. Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje i pasję do nauczania, serdecznie zachęcamy do przesłania aplikacji wraz z dołączoną formułą, która jest widoczna poniżej. Nie przegap tej wyjątkowej szansy, aby dołączyć do naszej dynamicznej społeczności lektorów języka angielskiego. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Pamiętaj o klauzuli:

„WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU PRZYSZŁYCH REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 10 MAJA 2018 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (DZ. USTAW Z 2018, POZ. 1000) ORAZ ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 Z DNIA 27 KWIETNIA 2016 R. W SPRAWIE OCHRONY OSÓB FIZYCZNYCH W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH I W SPRAWIE SWOBODNEGO PRZEPŁYWU TAKICH DANYCH ORAZ UCHYLENIA DYREKTYWY 95/46/WE (RODO).”