Nasze kursy

od 2 do 7 lat

Teddy Eddie

To ambitna i wyjątkowo skuteczna metoda licencyjna, która pomaga dzieciom od 2 do 7 roku życia przyswoić wyjątkowo dużą liczbę słów i zwrotów w kontekście zdania. Dzieci podczas niezliczonych zabaw językowych uczą się w naturalny dla nich sposób mówić po angielsku całymi zdaniami zaskakując przy tym swoich rodziców i nierzadko lektorów.

2-5 klasa

Savvy Ed

to kurs angielskiego dedykowany uczniom w wieku wczesnoszkolnym (2-5 klasa) po mocnym programie przedszkolnym. Metoda została opracowana tak, aby była nie tylko  bardzo atrakcyjna i przyjazna uczniom, ale przede wszystkim ambitna i skuteczna. Savvy Ed to nie tylko podręcznik, to cała filozofia nauczania z wszelkimi potrzebnymi elementami zarówno w sensie programu nauczania, stosowanych metod jak i samych pomocy naukowych.

 

2-6 klasa

NGL Look

to kompletny kurs dla dzieci z klas 2-6 rozpoczynających przygodę z uczeniem się języka angielskiego w ramach zajęć rozwijających szkolną podstawę programową. Kurs jest nastawiony na zdobywanie pewności siebie w komunikacji oraz przygotowuje krok po kroku do egzaminów Cambridge.

7-8 klasa

Cadet clan

to intensywny kurs dla młodzieży z 7 i 8 klasy szkoły podstawowej. Naszym głównym celem jest uporządkowanie, uzupełnienie i pogłębienie zdobytej wiedzy oraz rozwinięcie kompetencji kluczowych w kontekście egzaminu ósmoklasisty.

szkoła średnia - basic

High flyers

to dwuletni kurs językowy z autorskim programem nauczania przeznaczony szczególnie dla młodzieży szkół średnich. Naszym celem jest osiągnięcie solidnego poziomu średnio-zaawansowanego i rozwinięcie kluczowych kompetencji językowych (takich jak mówienie, pisanie, słuchanie i rozumienie tekstów) – tak aby zdanie matury z bardzo dobrym wynikiem było jedynie formalnością.

szkoła średnia - advanced

Fast Track

to intensywny kurs dla młodzieży na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym z autorskim programem nauczania przygotowanym przez doktora językoznawstwa angielskiego. Kurs dedykowany jest osobom przygotowującym się do egzaminu maturalnego na poziomie zaawansowanym